70% تخفیف میکرودرم و ماسک زیبایی خاص پلاس

میکرودرم جهت از بین بردن لکهای پوست

پاکسازی پوست توسط ماسکهای تخصصی

لیفتینگ و رفع لک های صورت و بدن

میزان تخفیف : 70%

ارزش واقعی : 60.000 + 20000

میزان پرداختی دارندگان آنکد : 25000

هر کد تخفیف قابل استفاده برای 1 نفر در 1 مراجعه

اطلاعات بیشتر در زیر...

جزییات بیشتر

اطلاعات بیشتر

خدمات تخصصی پوست ؛ میکرودرم  و ماسک صورت

پاکسازی پوست توسط ماسکهای تخصصی و یا دستساز
لیفتینگ و رفع لک های صورت و بدن

مراجعه کنندگان میتوانند میکرودرم و ماسک صورت را در 2 یا یک جلسه انجام دهند.

70% تخفیف گروهی و پرداخت تنها 25.000 تومان به جای 80.000 تومان!

تعداد آنکدتخفیف محدود است.

حتما با نوبت قبلی مراجعه شود.

ساعت کاری: 19-22

آدرس: مشهد - بین هاشمیه 31 و 33 - ساختمان خلیج فارس - طبقه دوم - واحد 5 - زیبایی خاص پلاس
تلفن: 09156113200 -

ماسک صورت Ionic Clay
ماسک یونیک کِلِی یکی از ماسک های بسیار غنی از مواد معدنی است که ویژگی اصلی آن زدودن چربی، پاکسازی منافذ پوست و سم زدایی (Detox) است.این ماسک، ترکیبات، معیارهای تشکیل دهنده و ویژگی های تخصصی دارد و بنابراین با مالیدن مخلوط خاک رس و آب به صورت "اساسا" متفاوت است. ماسک کلی (Clay) با خاک رس تفاوت جدی دارد و روشی علمی و اصولی برای استفاده ی پوست های چرب و جوشدار، داراست. یکی از تفاوت های واضح نیز، رنگ ماسک کلی هست که با رنگ گل رس، واضحا متفاوت است.


کاربرد میکرودرم صورت :

  1. با ایجاد مکش باعث افزایش جریان خون و لیفتینگ در پوست شل صورت و رفع غبغب می شود.
  2. رفع اسکارهای ظریف ناشی از آکنه و آبله مرغان
  3. لایه برداری , پاکسازی و جوان سازی و روشن شدن پوست صورت
  4. بهبودی کک و مک ، ماسک حاملگی (ملاسما) و رفع تیرگی پوست ناشی از افزایش سن و آفتاب سوختگی
  5. جوان سازی و رفع چروک های ظریف ناشی از افزایش سن
  6. رفع جوش های سرسیاه و سرسفید
  7. از بین بردن منافذ بزرگ پوستی

.

میکرودرم مشهد

.

مشتری گرامی اگر به هر دلیلی موفق به خرید کدتخفیف از طریق سایت نمی شوید به راهنمای تصویری خرید مراجعه کنید ( شیوه خرید آنکد توسط تلفن همراه و بدون نیاز به اینترنت نیز در این قسمت توضیح داده شده است )

توجه: شما میتوانید هنگام تسویه حساب آنکد منحصر به فرد خود را به فروشنده نشان دهید و از تخفیف ویژه بهره مند شوید. برای مطالعه قوانین و خاصیت کار ما اینجا کلیک کنید.

توجه : توجه داشته باشید که تیم آنفروش هرچند از کیفیت و تخفیف های این محصول اطمینان حاصل کرده است اما بازهم جهت بهبود هرچه بیشتر کیفیت کار خود، از شما اعضای عزیز خواهشمند است پس از خرید یا بازدید از این محصولات ما را از نظرات خود مطلع سازید و بن تخفیف هدیه بگیرید.

 .

میکرودرم ابریژن چیست ؟


میکرودرم ابریژن‌ عملی است که در آن پزشک توسط دستگاهی به همین عنوان برای جوان کردن پوست لایه برداری سطحی از پوست انجام می دهد.در این کار سایش سطح پوست‌ توسط کریستالهای بسیار ریز معمولاً از جنس کلرید آلومینیوم صورت می گیرد.اين پودر با داشتن کريستال هاي ريز باعث مي شود که پوست ساييده شده و بافت هاي مرده از بين رفته و ترميم پوست فعال می گردد.از بين بردن ضخامت پوست منجر به بهتر شدن تبادلاتفیزیولوژی پوست و همچنين تحريک کلاژن سازي براي تقويت قوام پوست با تحريک فيبروبلاست ها و شکستن مقاومت پوستي براي همکاري با ساير درمان هاي دارويي پوستي و موثرتر شدن داروها مي شود.
در ابتدا پوست تميز مي شود و از آرايش و چربي کاملا پاک مي شود.
پودر اکسيد آلومينيوم توسط دستگاهي جديد بر روي پوست صورت پخش شده و دوباره از روي آن مکيده مي شود. يک کرم قابض (مثل اسيد دوزنگ يا کالامين) به محل سايش ماليده مي شود.اين عمل درد و ناراحتي نداشته و عارضه خاصي ندارد، تنها ممکن است تا يک روز مختصري قرمزي روي پوست صورت ديده شود و بعد از آن رفع مي شود.
براي انجام اين روش آمادگي قبلي نياز نمي باشد و ضمن انجام، درد و ناراحتي نداشته و بعد از اتمام عمل نياز به استراحت نداشته و شخص مي تواند به محل کار خود مراجعه کند.ميکرودرم ابريژن را مي توان علاوه بر صورت، براي اصلاح ضايعات گردن، بازوها، پشت دست ها و نيز براي کساني که پوستي تيره دارند و لايه برداري شيميايي نمي توانند انجام دهند، به کار برد
اين روش بدون درد مي باشد و نيازي به استفاده از بيهوشي يا بي‌حس کنندهاي موضعي نيست و ظرف 15 تا 30 دقيقه بسته به نوع پوست بیمار و مشکل پوست انجام می شود.
مهم ترين مزيت ميکرودرم ابريژن اين است که اين روش کاملا بي عارضه است.

لوله خروجی دستگاه توسط یک سری پلاستیکی اختصاصی بیمار روی سطح پوست حرکت داده می شود .مدت انجام کار از 10 تا 20 دقیقه .در نتیجه این سایش یک پاسخ التهابی در لایه سطحی پوست ایجاد می شود که منجر به تشکیل لایه جدید شفاف ، با طراوت ، شادابتر و محکمتری د ر سطح پوست می گردد.
درمانهای مکرر بوسیله میکرودرم ابریژن ضخامت لایه خارجی را طی یک دوره 6 هفته ای افزایش داده و موجب تحریک فیبروپلاستها و رسوب کلاژن در درم پابیلری سطحی می شود.


فواید میکرودرم ابریژن

1- بستن منافذ باز پوست
2- از بین بردن جوشهای سر سیاه
3- شاداب و شفاف شدن پوست
4- ضخیم و سفت تر شدن پوست و بدلیل کلاژن سازی اثر لیفت مختصر
5- روشن تر شدن پوست
6- کمک به درمان جوشهای زیر پوستی
7- درمان چروکهای ظریف پوستی و کمک به از بین بردن اسکارهای پوستی سطحی مثلاً اسکار آکنه
8- افزایش تاثیر داروهای موضعی و کمک موثر در درمان لک های پوستی و تفاوت رنگ در سطح پوست مثل ویتیلیگو
9- از روشهای کمکی در درمان کراتوزپیلاریس یا پوست مرغی


فواصل و تعداد میکرودرم ابریژن چقدر باید باشد؟
فاصله جلسات از 1 تا 4 هفته بنا به تشخیص پزشک و براساس نوع مشکل مراجعه کننده و تعداد جلسات از 4 تا 6 جلسه برای جوانسازی تا 10-12 جلسه برای رفع لک و روشن شدن پوست و بعد هر 3-4 ماه یکبار جلسات نگهدارنده بنا به صلاحدید پزشک می باشد.

موارد منع انجام میکرودرم ابریژن کدامند؟
1- تبخال فعال
2- اختلالات خونریزی دهنده
3- روزاسه التهابی فعال
4- زخمهای باز
5- ضایعات عروقی
6- زگیل های سطح پوست
7- پوست آسیب دیده و به شدت آفتاب سوخته

پس از میکرودرم ابریژن پوست مختصری صورتی رنگ می شود و ممکن است تا چند روز مختصری پوسته ریزی هم داشته باشد.شما 4 ساعت بعد از میکرودرم ابریژن می توانید پوست خود را بشویید و 24 ساعت بعد به حمام بروید.از دو شب قبل از میکرودرم بویژه در پوستهای حساس مصرف کرمهای لایه بردار باید قطع شود و تا 48 ساعت بعد نیز آنها را مصرف نکنید و صرفاً از کرمهای ترمیم کننده و ضدآفتاب استفاده کنید.
شما بلافاصله پس از میکرودرم ، می توانید ضدآفتاب بزنید و به سر کار یا مهمانی بروید.از آنجایی که میکرودرم ابریژن قدرت لایه برداری متغیر دارد و ابزاری قدرتمند و موثر در دستان پزشک برای طراوت بخشیدن به پوست شماست ، انجام آن توسط فرد غیر پزشک می تواند عواقب جبران ناپذیری برای پوست شما داشته باشد.شما با انجام میکرودرم ابریژن براحتی پوستی لطیف و چهره ای شادابتر و جوانتر پیدا می کنید.

ميکرودرم ابريژن براي بهبود چه مشکلاتي استفاده مي شود؟
1- رفع جاي جوش: فرورفتگي هاي ناشي از جوش ها و جاي آکنه، با ميکرودرم قابل رفع است. طي جلسات لازم، پوست صاف و کشيده مي شود.
2- جوان سازي پوست: از اين روش در درمان چروک هاي سطحي و کم عمق پوست مي توان استفاده کرد. چندين جلسه درمان در اين مورد بکار مي رود. فواصل درمان را بر حسب وضعيت بيمار مي توان تغيير داد.
چروک هاي خيلي عميق با اين روش درمان نميشوند، ولي قوام کلي پوست پس از چند جلسه درمان بهتر خواهد شد

نقد و نظرات محصول

نوشتن نقد و نظر

70% تخفیف میکرودرم و ماسک زیبایی خاص پلاس

70% تخفیف میکرودرم و ماسک زیبایی خاص پلاس

میکرودرم جهت از بین بردن لکهای پوست

پاکسازی پوست توسط ماسکهای تخصصی

لیفتینگ و رفع لک های صورت و بدن

میزان تخفیف : 70%

ارزش واقعی : 60.000 + 20000

میزان پرداختی دارندگان آنکد : 25000

هر کد تخفیف قابل استفاده برای 1 نفر در 1 مراجعه

اطلاعات بیشتر در زیر...

14 محصولات مشابه در شاخه های مختلف: